Reference

Včera měla dcera poslední lekci matematiky v Havířově. Jsme velmi spokojeni s lektory. Rádi bychom pokračovali od září dále, dceru čekají přijímačky na střední školu, takže se určitě na kurz zapíšeme.

Andrea B., Havířov

Děkuji za přístup paní učitelky, který se promítal do velmi příjemné atmosféry během doučování. Maximálně pozitivně vnímám zvýšení laťky - během distanční výuky (dle mého názoru) klesla laťka toho, co se po dětech chce, v kurzu se dcera setkala s jinými (i těžšími) druhy příkladů, než na jaké byla doposud zvyklá a především s velmi šikovnými dětmi

Daniela M., Opava

Před rokem jsem nevěřila, že Lucku bude někdy matematika bavit. Od doby, kdy začala na lekce docházet k vám mám pocit, že je to oblíbenější předmět než čeština, kterou měla vždy radši. Takže moc děkuji za vše a určitě se domluvíme na dalších lekcích.

Helena V., Přerov

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat učitelkám z 2+2 matematika za přípravu syna na přijímací zkoušky. Bez problémů se dostal na obě střední školy. Za největší pozitivum považuji, že na přípravné kurzy chodil rád a nakonec ho ta "protivná" matematika začala bavit. Jsem ráda, že ještě jsou paní učitelky, které dokáží probudit v dětech nadšení pro učení. Palec nahoru a velké díky. PS: Máme ještě jednoho syna, tak s ním můžete od podzimu na přípravných kurzech počítat.

Ilona Tomková, Ostrava

Dobrý den Dcera Kristýna Kyzourová se na gymnázium v pohodě dostala a na obchodní akademii byla úplně nejlepší Ráda bych Vám touto cestou poděkovala, protože jste s ní urazili dlouhou cestu Rozdil byl obrovský a je to Vaše zásluha. Vždy Vaší společnost budu chválit a jsem velkým dlužníkem. Kdyby jste potřebovali cokoliv ze sféry daní a účetnictví jen Vám k dispozici

Ivana K., maminka žáka, příprava na přijímací zkoušky 2020

Dobrý den, syn chodil na individuální kurzy k přijímačkám z ČJ i M. S výukou i lektory byl velmi spokojen. Byl přijat na obě vybrané střední školy, ČJ 33b, M 39b  =  výsledky nad očekávání. Velký dík patří oběma lektorům p.Jungvirtovi a M. Vackové –  syn byl dobře připraven a zaskočily ho snad jen letošní tulipány;-). Moc děkuji za kvalitní přípravu a v budoucnu služeb Vaší školy určitě znovu využijeme.

Jana Č., maminka žáka 9.tř., školní rok 2019/2020

Chtěla bych Vám moc poděkovat za doučování. Lenka se zlepšila a nyní má průměr za 2.pololetí 1,66. Jestli se to zadaří, tak bude mít zlepšení o dva stupně! Moc se jí to u Vás líbí a k matematice přestala mít nechuť.

Jana H., maminka studentky, druhý ročník SŠ

Vážený pane Šťastný, dovolte, abych Vám ke konci školního roku velice poděkovala za ochotu a vstřícnost, se kterou jste obratem řešil všechna naše přání. Dále, prosím, vyřiďte veliké díky paní lektorce. Lenka je na jejích hodinách moc spokojená a těší se na ně :-).  Jsem moc ráda, že Vaší zásluhou není pro mou dceru matematika postrachem, jako kdysi byla pro mě. Lenka by chtěla po prázdninách dále pokračovat. Přeji Vám i 2+2 škole matematiky krásné prázdniny a načerpání nových sil do dalšího školního roku

Jana H., maminka studentky, školní rok 2018/2019

Mám velkou radost, didaktický test z českého jazyka jsem zvládla a tímto bych chtěla strašně moc poděkovat paní učitelce, která mi moc pomohla s celou přípravou, byla velice trpělivá a laskavá. Určitě doporučím všem, kteří by se chtěli jako já připravovat na maturitu u Vás.

Jana K., Nový Jičín

Touto cestou bych chtěla moc poděkovat panu učiteli matematiky za celoroční doučování Vojty, moc mu to pomáhá a s panem učitelem si rozumí.

Jana P., Havířov

Jelikož je konec školního roku, ráda bych vám všem poděkovala za perfektní spolupráci při doučování mé dcery, v novém školním roce s námi můžete opět počítat.

Jarka L., Orlová

Dobrý den, v úterý nám skončilo doučování u syna Jaromíra. Rádi bychom pokračovali v matematice. Jinak celé doučování vnímám velmi pozitivně. Myslím, že mělo a má smysl. Synovi se daří zlepšovat výsledky ve škole, což bylo účelem. Rádi bychom po prázdninách opět pokračovali u Vás.

Jaromír J., tatínek Jaromíra

Kontaktní formulář

Napište nám, s čím vám můžeme pomoci a my se postaráme.

povinné položky