Reference

Včera měla dcera poslední lekci matematiky v Havířově. Jsme velmi spokojeni s lektory. Rádi bychom pokračovali od září dále, dceru čekají přijímačky na střední školu, takže se určitě na kurz zapíšeme.

Andrea B., Havířov

Dobrý den, po výborné zkušenosti a s přijatou dcerou na GOH se na Vás opět obracím s prosbou o přípravu na přijímací zkoušky z matematiky na víceletá gymnázia tentokrát pro syna.

Daniela B., Ostrava

Děkuji za přístup paní učitelky, který se promítal do velmi příjemné atmosféry během doučování. Maximálně pozitivně vnímám zvýšení laťky - během distanční výuky (dle mého názoru) klesla laťka toho, co se po dětech chce, v kurzu se dcera setkala s jinými (i těžšími) druhy příkladů, než na jaké byla doposud zvyklá a především s velmi šikovnými dětmi

Daniela M., Opava


Dobrý den, velice děkuji paní učitelce za online lekce matematiky pro dceru. Díky ní pochopila úlohy nutné ke zkouškám na osmileté gymnázium a byla přijatá. Paní učitelka byla trpělivá a komunikace s ní byla vynikající. Až vyroste syn, obrátím se opět na vaše doučování a doufám, že paní učitelka bude mít místo.
 

Hana P.,

Před rokem jsem nevěřila, že Lucku bude někdy matematika bavit. Od doby, kdy začala na lekce docházet k vám mám pocit, že je to oblíbenější předmět než čeština, kterou měla vždy radši. Takže moc děkuji za vše a určitě se domluvíme na dalších lekcích.

Helena V., Přerov

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat učitelkám z 2+2 matematika za přípravu syna na přijímací zkoušky. Bez problémů se dostal na obě střední školy. Za největší pozitivum považuji, že na přípravné kurzy chodil rád a nakonec ho ta "protivná" matematika začala bavit. Jsem ráda, že ještě jsou paní učitelky, které dokáží probudit v dětech nadšení pro učení. Palec nahoru a velké díky. PS: Máme ještě jednoho syna, tak s ním můžete od podzimu na přípravných kurzech počítat.

Ilona Tomková, Ostrava

Dobrý den Dcera Kristýna Kyzourová se na gymnázium v pohodě dostala a na obchodní akademii byla úplně nejlepší Ráda bych Vám touto cestou poděkovala, protože jste s ní urazili dlouhou cestu Rozdil byl obrovský a je to Vaše zásluha. Vždy Vaší společnost budu chválit a jsem velkým dlužníkem. Kdyby jste potřebovali cokoliv ze sféry daní a účetnictví jen Vám k dispozici

Ivana K., maminka žáka, příprava na přijímací zkoušky 2020

Dobrý den, syn chodil na individuální kurzy k přijímačkám z ČJ i M. S výukou i lektory byl velmi spokojen. Byl přijat na obě vybrané střední školy, ČJ 33b, M 39b  =  výsledky nad očekávání. Velký dík patří oběma lektorům p.Jungvirtovi a M. Vackové –  syn byl dobře připraven a zaskočily ho snad jen letošní tulipány;-). Moc děkuji za kvalitní přípravu a v budoucnu služeb Vaší školy určitě znovu využijeme.

Jana Č., maminka žáka 9.tř., školní rok 2019/2020

Chtěla bych Vám moc poděkovat za doučování. Lenka se zlepšila a nyní má průměr za 2.pololetí 1,66. Jestli se to zadaří, tak bude mít zlepšení o dva stupně! Moc se jí to u Vás líbí a k matematice přestala mít nechuť.

Jana H., maminka studentky, druhý ročník SŠ

Vážený pane Šťastný, dovolte, abych Vám ke konci školního roku velice poděkovala za ochotu a vstřícnost, se kterou jste obratem řešil všechna naše přání. Dále, prosím, vyřiďte veliké díky paní lektorce. Lenka je na jejích hodinách moc spokojená a těší se na ně :-).  Jsem moc ráda, že Vaší zásluhou není pro mou dceru matematika postrachem, jako kdysi byla pro mě. Lenka by chtěla po prázdninách dále pokračovat. Přeji Vám i 2+2 škole matematiky krásné prázdniny a načerpání nových sil do dalšího školního roku

Jana H., maminka studentky, školní rok 2018/2019

Mám velkou radost, didaktický test z českého jazyka jsem zvládla a tímto bych chtěla strašně moc poděkovat paní učitelce, která mi moc pomohla s celou přípravou, byla velice trpělivá a laskavá. Určitě doporučím všem, kteří by se chtěli jako já připravovat na maturitu u Vás.

Jana K., Nový Jičín

Touto cestou bych chtěla moc poděkovat panu učiteli matematiky za celoroční doučování Vojty, moc mu to pomáhá a s panem učitelem si rozumí.

Jana P., Havířov