Příprava na přijímací zkoušky

Vyberte si lekce individuální nebo skupinkové 1x nebo 2x týdně v učebně. Navštívit nás můžete již na 16 pobočkách po celé ČR! Popřípadě si můžete zvolit ONLINE výuku.

​​​​MATEMATIKA pro páťáky, sedmáky i deváťáky

Na přijímací zkoušky z matematiky připravíme děti podle materiálů, které vytvořili naši učitelé přímo na základě požadavků CERMAT. Pro každého žáka máme naši osvědčenou cvičebnici a soubor pracovních listů. Součástí přípravy je psaní cvičných testů, které následně společně rozebíráme. Poradíme s nejlepší strategii při vyplňování testů podle individuálních vlastnosti každého žáka.

ČEŠTINA pro páťáky, sedmáky i deváťáky

Na přijímací zkoušky z češtiny připravíme děti podle osvědčených materiálů. Naši učitelé vytvořili cvičebnici na základě požadavků vycházejících přímo z reálných testů. Součástí přípravy je psaní cvičných testů, které následně společně rozebíráme. Poradíme, jakou strategii zvolit při psaní přijímacích zkoušek podle vlastností každého žáka.

Testování nanečisto

Připravujeme testy, které prověří znalosti a pomohou žákům představit si přijímací zkoušky v reálu. V jeden den si napíši žáci test z matematiky i češtiny.

Vyhodnocení a rozbor zašleme emailem a následně případné nedostatky odstraňujeme na lekcích. Testy si můžete napsat v učebně. Nově nabízíme tuto možnost i ONLINE.

Pomohli jsme jíž více než 1200 žákům získat lepší známku, uspět u přijímacích zkoušek nebo u maturity. Pomůžeme i Vám!

Máte dotaz?

Přijďte na zkušební lekci! Společně probereme, co je pro Vás nebo Vaše dítě nejlepší.

povinné položky