Příprava na přijímací zkoušky

PŘÍPRAVA NA PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY Z MATEMATIKY

Pro páťáky, sedmáky i deváťáky

Na přijímací zkoušky z matematiky připravíme děti podle materiálů, které vytvořili naši učitelé přímo na základě požadavků CERMAT. Pro každého žáka máme naši osvědčenou cvičebnici a soubor pracovních listů. Součástí přípravy je psaní cvičných testů, které následně společně rozebíráme. Poradíme s nejlepší strategii při vyplňování testů podle individuálních vlastnosti každého žáka.

Vyberte si lekce individuální nebo skupinkové 1x nebo 2x týdně v učebně. Popřípadě si můžete zvolit ONLINE výuku.

TESTOVÁNÍ NANEČISTO

Připravujeme testy, které prověří znalosti a pomohou žákům představit si přijímací zkoušky v reálu. V jeden den si napíši žáci test z matematiky i češtiny.

Vyhodnocení a rozbor zašleme emailem a následně případné nedostatky odstraňujeme na lekcích. Testy si můžete napsat v učebně. Nově nabízíme tuto možnost i ONLINE.

PŘÍPRAVA NA PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY Z JAZYKA ČESKÉHO
Pro páťáky, sedmáky i deváťáky

Na přijímací zkoušky z češtiny připravíme děti podle osvědčených materiálů. Naši učitelé vytvořili cvičebnici na základě požadavků vycházejících přímo z reálných testů. Součástí přípravy je psaní cvičných testů, které následně společně rozebíráme. Poradíme, jakou strategii zvolit při psaní přijímacích zkoušek podle vlastností každého žáka. Děti navštěvují lekce individuálně nebo ve skupinkách na našich pobočkách 1x nebo 2x týdně. Další možností je výuka ONLINE.

 

Kontaktní formulář

Napište nám, s čím vám můžeme pomoci a my se postaráme.

povinné položky