Příprava k maturitní zkoušce

 

Příprava k maturitě z matematiky

Připravíme vás úspěšně na státní i školní maturitní zkoušky z matematiky. Nejprve zjistíme, jak na tom jste a poté vytvoříme společně plán, jak úspěšně odmaturovat.  Využíváme naše osvědčené materiály a postupy. Součástí přípravy je psaní cvičných testů, které následně společně rozebíráme. Pouze pro naše studenty jsme připravili Sbírku úloh k maturitě z matematiky a soubor pracovních listů vycházející z požadavků CERMAT. Lekce probíhají 1y až 2x v našich učebnách nebo můžete zvolit i ONLINE výuku. Máte-li zájem, kontaktujte nás.

 

Příprava k maturitě z češtiny

Maturita z českého jazyka má část písemnou a ústní. Pomůžeme s přípravou na didaktický test, slohovou práci i ústní zkoušku. Můžete si zvolit, co nejvíce potřebujete procvičit nebo se připravovat komplexně. Lekce probíhají 1y až 2x v našich učebnách nebo můžete zvolit i ONLINE výuku. Kontaktujte nás a proberte vše s našimi učiteli českého jazyka. Ví, jak na to.

Příprava k maturitě z angličtiny

Procvičíme s vámi všechny části didaktického testu: Naučíme psát krátkou i dlouhou slohovou práci. Připravíme na ústní část zkoušky. Podle toho, co potřebujete a co si

Kontaktní formulář

Napište nám, s čím vám můžeme pomoci a my se postaráme.

povinné položky