České Budějovice

Bojujeme za úsměv a dobré známky.

Pobočka 2+2 školy matematiky v Českých Budějovicích působí od roku 2015, od té doby prošlo centem více než 1000 žáků a studentů. Díky spojení s BeHappy jazykovým centrem se v prostorách školy vyučují všechny předměty ZŠ a SŠ, které děti trápí.

Připravíme Vás na přijímací zkoušky, maturitu nebo Vám a Vaším dětem pomůžeme projít školním rokem s jistotou a klidem. Písemky a zkoušení již nebudou strašákem.

Adresa učebny:

Lannova tř. 205/16
370 01 České Budějovice

Kontaktní údaje:

Mobil: +420 606 673 811

Email: info@2plus2cb.cz

Ceník

Každá jedna doučovací lekce pravidelného i nepravidelného kurzu trvá 60 minut a více. Platba za každý kurz funguje v rámci předplatného. Platbu je možné rozdělit na více splátek dle domluvy. Rozsah pravidelného kurzu je standardně do konce školního pololetí, ideální docházka je dvakrát týdně. Nenašli jste vhodný kurz pro Vaše potřeby? Kontaktujte nás a domluvíme Vám „kurz na míru“.

Skupinové lekce - pravidelná výuka
Individuální lekce - pravidelná výuka
Nepravidelná výuka

Výuka ve dvou

Bonusy a slevy

jednorázová úhrada sleva 5% z celkového kurzového - kurz na cely školní rok/ do přijímaček/ do maturit - sleva 2,5% - 3 a více kurzů - sleva 2,5%

385 Kč / student

60 minut

Skupina 3-4 žáci

Bonusy a slevy

jednorázová úhrada sleva 5% z celkového kurzového - kurz na cely školní rok/ do přijímaček/ do maturit - sleva 2,5% - 3 a více kurzů - sleva 2,5%

330 Kč / student

60 minut

Individuální lekce

Bonusy a slevy

jednorázová úhrada sleva 5% z celkového kurzového - kurz na cely školní rok/ do přijímaček/ do maturit - sleva 2,5% - 3 a více kurzů - sleva 2,5%

440 Kč / student

60 minut

Anglický jazyk - rodilý mluvčí

Bonusy a slevy

jednorázová úhrada sleva 5% z celkového kurzového - kurz na cely školní rok/ do přijímaček/ do maturit - sleva 2,5% - 3 a více kurzů - sleva 2,5%

450 Kč / student

60 minut

S.O.S. lekce

520 Kč / student

60 minut

Reference

Dobrý den, syn chodil na individuální kurzy k přijímačkám z ČJ i M. S výukou i lektory byl velmi spokojen. Byl přijat na obě vybrané střední školy, ČJ 33b, M 39b  =  výsledky nad očekávání. Velký dík patří oběma lektorům p.Jungvirtovi a M. Vackové –  syn byl dobře připraven a zaskočily ho snad jen letošní tulipány;-). Moc děkuji za kvalitní přípravu a v budoucnu služeb Vaší školy určitě znovu využijeme.

Jana Č., maminka žáka 9.tř., školní rok 2019/2020

Vážený pane Šťastný, dovolte, abych Vám ke konci školního roku velice poděkovala za ochotu a vstřícnost, se kterou jste obratem řešil všechna naše přání. Dále, prosím, vyřiďte veliké díky paní lektorce. Lenka je na jejích hodinách moc spokojená a těší se na ně :-).  Jsem moc ráda, že Vaší zásluhou není pro mou dceru matematika postrachem, jako kdysi byla pro mě. Lenka by chtěla po prázdninách dále pokračovat. Přeji Vám i 2+2 škole matematiky krásné prázdniny a načerpání nových sil do dalšího školního roku

Jana H., maminka studentky, školní rok 2018/2019

Dobrý den rádi bychom Vám ještě jednou poděkovali za možnost využít ve Vaší škole přípravu na přijímací zkoušky. Matěj se dostal na obě školy. Nakonec si vybral školu v Českých Budějovicích. Tímto také děkujeme lektorovi Jakubovi za jeho aktivní přístup a dril :), který se nakonec vyplatil. Přejeme Vám do budoucna hodně štěstí a úspěchů.

Jiří J., otec žáka 9.tř. – příprava na přijímací zkoušky 2020

Dobrý den, pane řediteli. Jen jsem Vás chtěla informovat, že má dcera Kateřina Lhotská se dostala na České reálné gymnázium. Ač byly přijímačky těžké (především z matematiky), dcera vše zvládla. Určitě na úspěšném absolvování přijímaček má zásluhu i Váš kurz Přípravy na přijímací zkoušky. Ještě jednou děkujeme ????

Jitka L. maminka žákyně 9.tř. – příprava na přijímací zkoušky 2021

Dobrý den, s radostí Vám dávám zpětnou vazbu, že se dcera dostala na obě gymnázia, kam si podávala přihlášku. Výsledky testů byly v jejím případě velmi dobré – v obou předmětech 45 bodů. Jsem ráda, že jsme se při přípravě nespoléhali pouze na školní a domácí přípravu, ale využili jsme i vaší pomoci. Moc děkujeme a jakmile nastane pravý čas, s důvěrou se na vaši školu obrátíme i s mladší dcerou. Hezký den

Kateřina H., maminka žákyně 9.tř. – příprava na přijímací zkoušky 2020

Dobrý den, pane Šťastný, ráda bych Vám sdělila, že dcera Adélka přijímací zkoušky úspěšně zvládla a byla přijata. To, že zvládla zkoušku z matematiky, je právě díky přípravě, kterou měla s panem učitelem, během celé doby jsem i já viděla, jak získává jistotu a začíná si věřit. Kéž by takový přístup k dětem měli všichni učitelé na základních školách. Osobně jsem byla velice spokojena a mohu jen chválit. Ještě jednou děkuji a je docela možné, že Vašich služeb budeme využívat i v budoucnu. Přeji krásné dny a zdravím Vás :-)

Lenka D., maminka žákyně 9.tř. – příprava na přijímací zkoušky 2020

Dobrý den pane Šťastný, chtěla bych Vám a hlavně panu učiteli Drdovi ještě jednou poděkovat za přípravu na přijímací zkoušku dcery. Dneska jsme se dozvěděli výsledky – přijata. Vaše škola byla skvělým pomocníkem při přípravě obou dcer, jsem přesvědčena, že právě díky doučování z matematiky se obě dostaly na své vysněné školy. Děkujeme a přejeme hodně spokojených žáků a rodičů. Ludmila K. Mějte se moc hezky.

Ludmila K. maminka žákyně 9.tř. – příprava na přijímací zkoušky 2021

Dobrý den, s radostí Vám oznamuji, že dcera Laura úspěšně udělala prijímačky na SŠ a VOŠ cestovního ruchu ČB. Děkujeme Vám i lektorkám matematiky Marušce a češtiny Anetě za snahu a trpělivost při hodinách. Přeji Vám mnoho úspěchů a spokojených žáků a rodičů.

Martina G., maminka žákyně 9.tř. – příprava na přijímací zkoušky 2020

Dobrý den,  tak jsem se dostal na obě školy, na stavárně jsem 52 z 90 a na infisu 7 ze 30.  Z ČJ jsem udělal 37 bodu.  Chtěl jsem vám ještě jednou poděkovat za doučování.  

Matyáš Š. žák 9.tř. – příprava na přijímací zkoušky 2021

Dobrý den pane Štastný, touto cestou bych Vám chtěla poděkovat za přípravu dcery Aleny na přijímací zkoušky na střední školu (doučování z matematiky). Z matematiky dosáhla u přijímaček 45 bodů a z českého jazyka 49 bodů. Byla přijata v Českých Budějovicích na Gymnázium Česká (11. v pořadí, přijato 25 studentů z celkového počtu 135) a Gymnázium J.V. Jirsíka (23. v pořadí, přijato 87 studentů z celkového počtu 281) a též na obchodní školu do rakouského Gmündu. Tak nás čeká velké rozhodování. Chtěla bych též moc poděkovat vyučujícím, a to panu Kurážovi a též panu lektorovi, který ji vyučoval před panem Kurážem. Oba pány si dcera velice pochvalovala za jejich chytrost, trpělivost a schopnost vysvětlování a přátelský přístup. Zastupující lektorky si už tak moc nepochvalovala :) Děkuji Vám moc za Vaši vstřícnost a organizaci výuky. Vašich služeb zřejmě využijeme i při studiu na střední škole. Moc Vám děkuji. 

Růžena D., maminka žákyně 9.tř. – příprava na přijímací zkoušky 2020

Dobrý den pane řediteli, už teď, ať dopadnou přijímačky jakkoliv, bych Vám chtěla poděkovat. Za velice vstřícnou komunikaci, snahu, online hodiny a další možnosti doučování. Je vidět velký rozdíl oproti tomu, když učitelům (možná ne všem) chodí stalý plat, nebo se člověk musí snažit, aby žáky nějak oslovil, zaujal, vymyslel poutavější formu, nebo prostě jenom chtěl. Děkuji moc i za včerejší email. Ze školy, kam Ondra chodí nám nepřišlo nic… Přeji pěkný zbytek dne a spoustu spokojených rodičů i studentů. I my jsme se pro Vás rozhodli na doporučení a toto budeme předávat dál.

Simona H., maminka žáka 9.tř. – příprava na přijímací zkoušky 2020

Dobrý den, byla jsem velmi spokojená.Dcera se hlásila na Zdrávku, lyceum se nedostala, podáváme odvolání a na praktickou sestru se dostala. Chce tedy spíše na lyceum, tak uvidíme.  

Štěpánka Š. maminka žákyně 9.tř. – příprava na přijímací zkoušky 2021

Kontaktní formulář

Napište nám, s čím vám můžeme pomoci a my se postaráme.

povinné položky