Nový Jičín

Rádi pomůžeme s doučováním matematiky, fyziky, českého jazyka, angličtiny a dalších předmětů žákům základních a studentům středních i vysokých škol.

Připravíme úspěšně na přijímací a maturitní zkoušky.

Pro dospělé nabízíme jazykové a akreditované kurzy účetnictví a personalistiky.

Adresa učebny:

Masarykovo nám. 19/14
741 01 Nový Jičín

Kontaktní údaje:

Mobil: +420 731 147 915

Email: matematika2plus2@post.cz

Ceník

Každá jedna doučovací lekce pravidelného i nepravidelného kurzu trvá 60 minut a více. Platba za každý kurz funguje v rámci předplatného. Platbu je možné rozdělit na více splátek dle domluvy. Rozsah pravidelného kurzu je standardně do konce školního pololetí, ideální docházka je dvakrát týdně. Nenašli jste vhodný kurz pro Vaše potřeby? Kontaktujte nás a domluvíme Vám „kurz na míru“.

Skupinové lekce - pravidelná výuka
Individuální lekce - pravidelná výuka
Nepravidelná výuka

Lekce ve dvojici ZŠ, SŠ s předplatným

Pravidelná výuka.

300 Kč / student

60 minut

Skupinová lekce pro 3+ žáků s předplatným

Pravidelná výuka.

260 Kč / student

60 minut

VŠ skupinová ve dvojici

420 Kč / student

60 minut

Individuální lekce ZŠ, SŠ s předplatným

400 Kč / student

60 minut

VŠ individuální

550 Kč / student

60 minut

Jazykové lekce

Pravidelná výuka.

420 Kč / student

60 minut

SOS lekce ZŠ, SŠ

500 Kč / student

60 minut

Reference

Včera měla dcera poslední lekci matematiky v Havířově. Jsme velmi spokojeni s lektory. Rádi bychom pokračovali od září dále, dceru čekají přijímačky na střední školu, takže se určitě na kurz zapíšeme.

Andrea B., Havířov

Před rokem jsem nevěřila, že Lucku bude někdy matematika bavit. Od doby, kdy začala na lekce docházet k vám mám pocit, že je to oblíbenější předmět než čeština, kterou měla vždy radši. Takže moc děkuji za vše a určitě se domluvíme na dalších lekcích.

Helena V., Přerov

Mám velkou radost, didaktický test z českého jazyka jsem zvládla a tímto bych chtěla strašně moc poděkovat paní učitelce, která mi moc pomohla s celou přípravou, byla velice trpělivá a laskavá. Určitě doporučím všem, kteří by se chtěli jako já připravovat na maturitu u Vás.

Jana K., Nový Jičín

Touto cestou bych chtěla moc poděkovat panu učiteli matematiky za celoroční doučování Vojty, moc mu to pomáhá a s panem učitelem si rozumí.

Jana P., Havířov

Jelikož je konec školního roku, ráda bych vám všem poděkovala za perfektní spolupráci při doučování mé dcery, v novém školním roce s námi můžete opět počítat.

Jarka L., Orlová

Mockrát děkuji paní učitelce za perfektní výuku mého syna, fyzika už není takový strašák a na lekce k vám se těší.

Jindřiška P., Olomouc

S lekcemi matematiky a chemie jsme velice spokojeni, a proto s námi určitě počítejte i v novém školním roce. Úžasná paní učitelka na matematiku i pan učitel chemie. Látku od lektorů dcera vždy pochopila a na vysvědčení budou hezké známky. Děkuji.

Marie S., Přerov

Na lekce matematiky a češtiny k vám naše děti docházejí již 3 rokem a tak jako každý školní rok bych vám chtěla poděkovat za celoroční ,,doučovací spolupráci,, jste všichni úžasní.

Martina N., Nový Jičín

Jsem velice spokojen s lekcemi u vás, hlavně se mi líbí, že když potřebuji vysvětlit matematiku, mohu přijít na lekce matematiky, když nerozumím angličtině či fyzice, mohu se na vás také obrátit. Moc děkuji za veškerou pomoc k testům.

Radek T., Nový Jičín

Chtěl bych touto cestou poděkovat panu učiteli matematiky, jelikož na lekcích dokáže vždy vysvětlit to, co jsem ve škole nepochopil a lekce bych si dále rád prodloužil.

Roman D., Olomouc

Děkujeme moc za přípravu dětí k přijímacím zkouškám, budeme vás doporučovat dále, jelikož jsme velice spokojeni, děti byly na přijímačky skvěle připraveny a našly si i nové kamarády.

Věra R. Olomouc

Prosím o předání zprávy paní učitelce z českého jazyka: Vanesce se lekce s Vámi moc líbily a jakmile budeme opět potřebovat s češtinou pomoct, ozvu se (takže s námi od září můžete počítat ????).

Veronika Z., Přerov

Kontaktní formulář

Napište nám, s čím vám můžeme pomoci a my se postaráme.

povinné položky