O nás

Náš příběh

Naše začátky

Náš příběh začíná v roce 2013. Učíme ve škole a cítíme stále naléhavější potřebu pomáhat dětem, pro které je matematika noční můrou. Nejen učit, ale také povzbuzovat, hledat nové cesty k pochopení učiva, přinášet radost z učení.

Nápad vytvořit výukové centrum pro doučování nás přivádí do rodiny poboček mezinárodní sítě 2+2 škola matematiky, kam rádi patříme dodnes.

První pobočka

První pobočku otevíráme v září 2014. Okamžitě zaznamenáváme obrovský zájem klientů. To nás nakopává vpřed. Hledáme spolupracovníky a o rok později se rozšiřujeme o 4 nové pobočky v dalších českých městech. Nyní je nás více než 250 lektorů a pracujeme v 16 kamenných pobočkách po celé zemi.

Brzy se ukazuje, že děti potřebují pomoci nejen s matematikou. Bereme mezi sebe kolegy češtináře a jazykáře. Dnes nabízíme lekce téměř všech předmětů, ale matika stále vede.

Vlastní výukové materiály

Nevyhovovaly nám dostupné výukové materiály, a proto se vrháme do tvorby vlastních. Tak vznikají naše cvičebnice a pracovní listy pro přípravu k přijímačkám a maturitě, Vesmírná matematika pro předškoláky a další. Některé z nich si můžete zdarma stáhnout zde

Online lekce

Neuniklo nám, jak se doba mění. Od roku 2017 vyvíjíme vlastní informační systém s unikátní Online tabulí, která nám umožňuje vést plnohodnotné online lekce na dálku. To jsme náramně ocenili v době koronavirové. Ukázalo se, že jdeme správnou cestou – směrem blíže k vám.

péro

Pomohli jsme jíž více než 1200 žákům získat lepší známku, uspět u přijímacích zkoušek nebo u maturity. Pomůžeme i Vám!

Děkujeme za Vaši přízeň,
Tým 2+2 škola matematiky