O nás

 • Koncept 2+2 škola matematiky

  Jsme součástí  mezinárodní sítě  více než osmdesáti doučovacích center 2+2 škola matematiky, které se zaměřují na doučování a rozvojové programy pro děti v Evropě.  Specializujeme se matematiku, ale pro naše klienty máme i lekce doučování jiných předmětů. Našim hlavním cílem je pomáhat dětem lépe zvládat školní povinnosti a rozvíjet jejich nadání. První pobočku 2+2 škola matematiky vybudovala v roce 2014 v Ostravě Alena Koubková. V součastnosti pracuje v ČR 14 poboček 2+2.

   

  Kdo bude vaše děti učit?

  Jsme profesionální učitelé s praxí, kteří učí srdcem. Věříme ve vzdělání a nemyslíme si, že učit může každý. Pečlivě vybíráme naše spolupracovníky – kantory pro které je jejich práce zároveň posláním. Odbornost a pozitivní přístup k dětem a mladým lidem jsou prioritou při vybírání členů do našeho doučovacího týmu.

  Víme, že učení je někdy dřina a vytváříme vlastní učební materiály, které našim žákům učení ulehčí a učiní ho zábavnějším. Praxe nás naučila, že na každého platí něco jiného. Občas je s námi legrace, ale umíme být i přísní. Našim hlavním cílem je dodat dětem sebedůvěru a ukázat, že každé učivo lze zvládnout.

  Největší radost máme, když děti látku pochopí a  podaří se jim písemka nebo zkoušení.

  Protože úspěchy našich žáků, jsou také naše úspěchy.

   

  Jak výuka v 2+2 probíhá?

   

  Doučujeme žáky všech stupňů škol. Nabízíme individuální i skupinovou výuku a vždy vycházíme z individuálních potřeb každého žáka nebo studenta.

  Připravujeme žáky k přijímacím a maturitním zkouškám podle našich osvědčených materiálů, které kombinujeme s jinými dostupnými materiály.

  Doporučujeme využít možnosti první lekce zdarma, na které si můžete naše služby nezávazně vyzkoušet a  rozhodnout pro skupinovou nebo individuální výuku nebo jejich kombinaci.

  Nezapomeňte sešit ze školy (popřípadě učebnici), potřebujeme si udělat obrázek, jak to u vás ve škole chodí. Přítomnost rodičů je po celou dobu vítána. Po této hodině stanovíme plán a navrhneme metody a postupy, jak pomoci.

  Skupinková výuka probíhá v počtu 2 až 4 žáků.

  Všechny naše lekce trvají 60 minut.

  Kroužky a rozvojové programy mají vlastní plány  a jsou určeny nadaným dětem s zájmem o přírodní vědy.

   

  Proč právě my?

  • jsme zkušení a své práci opravdu rozumíme
  • jsme flexibilní, není problém  si hodinu přehodit nebo přijít vícekrát podle potřeby
  • vychazíme vždy z potřeb a individuality žáka
  • dostanete podrobné informace o pokrocích dětí
  • učíme v příjemném a stimulujícím prostředí
  • komunikaci s rodiči stavíme mezi naše priority