Opava

Pro dobé známky s úsměvem a v pohodě.

2+2 škola matematiky v Opavě působí od roku 2015. Spolehlivě doučíme matematiku, češtinu, angličtinu i další předměty na úrovni ZŠ, SŠ i VŠ.  Úspěšně připravíme na přijímací zkoušku i  k maturitě podle mateirálů speciálně připravených našimi učiteli. Máme lekce pro nadané žáky a předškoláky. Individuální a skupinové lekce probíhájí pod vedením zkušených pedagogů v příjemném prostředí naši učebny nebo prostřednictvím naši ONLINE platfromy.

Adresa učebny:

Dolní nám. 17/9 
46 01 Opava

Kontaktní údaje:

Mobil: +420 724 018 600

Email: info@2plus2matematika.cz

Ceník

head Každá jedna doučovací lekce pravidelného i nepravidelného kurzu trvá 60 minut a více. Platba za každý kurz funguje v rámci předplatného. Platbu je možné rozdělit na více splátek dle domluvy. Rozsah pravidelného kurzu je standardně do konce školního pololetí, ideální docházka je dvakrát týdně. Nenašli jste vhodný kurz pro Vaše potřeby? Kontaktujte nás a domluvíme Vám „kurz na míru“.

Skupinové lekce - pravidelná výuka
Individuální lekce - pravidelná výuka
Nepravidelná výuka

Skupinová lekce

3 - 4 žáci ve skupině

180 Kč / student

60 minut

Individuální lekce

320 Kč / student

60 minut

Nepravidelné individuální lekce - do 24h

Zajistíme S.O.S lekci do 24 hodin.

360 Kč / student

60 minut

Reference

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat učitelkám z 2+2 matematika za přípravu syna na přijímací zkoušky. Bez problémů se dostal na obě střední školy. Za největší pozitivum považuji, že na přípravné kurzy chodil rád a nakonec ho ta "protivná" matematika začala bavit. Jsem ráda, že ještě jsou paní učitelky, které dokáží probudit v dětech nadšení pro učení. Palec nahoru a velké díky. PS: Máme ještě jednoho syna, tak s ním můžete od podzimu na přípravných kurzech počítat.

Ilona Tomková, Ostrava

Dobrý den, moc děkujeme za doučování, Tadeáš byl u vás moc spokojený a těšil se na Vás. Teď už jen budeme čekat a doufat , že přijímací zkoušky zvládl. Chtěla jsem se zeptat, pokud by měl zase nějaký problém na střední škole, jestli by se mohl na Vás zase obrátit. Já Vám taky moc děkuji.

maminka Tadeáše

Dobrý den, paní magistro, moc Vám děkuji za celou tu dobu, kterou jste věnovala mé vnučce Karolíně doučováním matematiky. Všichni v naší rodině jsme si vědomi, že bez Vaší pomoci by Kajka matematiku nezvládla. I když z matematiky nematurovala, známku na vysvědčení si zlepšila. Kajka koncem května odmaturovala. Chtěla se za Vámi zastavit a pochlubit se maturitním vysvědčením. Ještě jednou Vám moc děkuji a přeji krásný zbytek prázdnin.

Milada Vašnovská, Ostrava

2+2 Škola matematiky je skvělé místo se vstřícnými a milými učiteli, kteří mou dceru výborně a úspěšně připravili na přijímací zkoušky na osmileté gymnázium. Zároveň sem syn dochází na doučování chemie, které taktéž nese pozitivní výsledky. Děkuju

Naďa Moyzesová, Ostrava

Paní učitelko, chtěla jsem vám mockrát poděkovat za doučování, hodně mi to pomohlo v matice a jsem za to vděčná. Dnes jsem napsala poslední písemku z matematiky a na vysvědčení to je 2! Takto budu mit poprvé na gymplu vyznamenání.

Natálka

Dobrý den Chtěla bych touto cestou moc poděkovat za kvalitní, trpělivý a empatický přistup v hodinách doučování a přípravy na přijímací zkoušky z matematiky Má dcera je žákyně 9.třídy ZŠ A Hrdličky. Díky trpělivému a vstřícnému přístupu paní učitelky zvládla počítaní zlomků, složitějších rovnic ,geometrii atd. Díky intenzivnímu doučování úterý a čtvrtek – 2 hodiny týdně od ledna do dubna včetně dcera vše pochopila. To co případně nevěděla nebo jí opakovaně dělalo problémy jí paní učitelka trpělivě vysvětlila a dcera mohla jít s klidným svědomím na přijímací zkoušky na střední školu Paní Učitelce patří velký dík za to co pro žáky ve svém věku a volném čase dělá a pro mně je vzorem – ne jen žáci ale i mladší kolegové se od ní mají hodně co učit

Nečesaná Gabriela

Velmi děkuji za naprosto profesionální a lidský přístup při doučování mé dcery. Díky Vám a jejímu aktivnímu přístupu byla schopna úspěšně zvládnout středoškolskou matematiku. Vřele doporučuji.

Táňa Valošková

Terezka se ve čtvrtek zúčastnila školního kola pythagoriády, jako jediná čtvrtačka mezi dětmi z pátých ročníků. Získala 14 bodů z 15 a byla první v dané kategorii

Terezka s maminkou

Dobrý den, chtěl bych poděkovat za pomoc s přípravou na přijímačky. Paní učitelka z matematiky byla skvělá, za rok mě připravila na přijímací zkoušky. Na gymnázium jsem se bezpečně dostal. (na 10. místě) Paní učitelka z češtiny byla taktéž výborná, test z ČJ. jsem dokončil s velkou časovou rezervou. Oběma moc děkuji za skvělou přípravu na přijímací zkoušky a pokud budu v budoucnu potřebovat něco doučit, určitě se na ně obrátím znova.

Vojta Tomek

Kontaktní formulář

Napište nám, s čím vám můžeme pomoci a my se postaráme.

povinné položky

Kontaktní formulář

Napište nám, s čím vám můžeme pomoci a my se postaráme.

povinné položky