Opava

Pro dobé známky s úsměvem a v pohodě.

2+2 škola matematiky v Opavě působí od roku 2015. Spolehlivě doučíme matematiku, češtinu, angličtinu i další předměty na úrovni ZŠ, SŠ i VŠ.  Úspěšně připravíme na přijímací zkoušku i  k maturitě podle mateirálů speciálně připravených našimi učiteli. Máme lekce pro nadané žáky a předškoláky. Individuální a skupinové lekce probíhájí pod vedením zkušených pedagogů v příjemném prostředí naši učebny nebo prostřednictvím naši ONLINE platfromy.

Adresa učebny:

Dolní nám. 17/9 
46 01 Opava

Kontaktní údaje:

Mobil: +420 724 018 645

Email: info@2plus2matematika.cz

Ceník

Každá jedna doučovací lekce pravidelného i nepravidelného kurzu trvá 60 minut a více. Platba za každý kurz funguje v rámci předplatného. Platbu je možné rozdělit na více splátek dle domluvy. Rozsah pravidelného kurzu je standardně do konce školního pololetí, ideální docházka je dvakrát týdně. Nenašli jste vhodný kurz pro Vaše potřeby? Kontaktujte nás a domluvíme Vám „kurz na míru“.

Skupinové lekce - pravidelná výuka
Individuální lekce - pravidelná výuka
Nepravidelná výuka

Skupinová lekce

3 - 4 žáci ve skupině

220 Kč / student

60 minut

Individuální lekce

390 Kč / student

60 minut

Nepravidelné individuální lekce - do 24h

Zajistíme S.O.S lekci do 24 hodin.

450 Kč / student

60 minut

Reference

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat učitelkám z 2+2 matematika za přípravu syna na přijímací zkoušky. Bez problémů se dostal na obě střední školy. Za největší pozitivum považuji, že na přípravné kurzy chodil rád a nakonec ho ta "protivná" matematika začala bavit. Jsem ráda, že ještě jsou paní učitelky, které dokáží probudit v dětech nadšení pro učení. Palec nahoru a velké díky. PS: Máme ještě jednoho syna, tak s ním můžete od podzimu na přípravných kurzech počítat.

Ilona Tomková, Ostrava

Dobrý den, moc děkujeme za doučování, Tadeáš byl u vás moc spokojený a těšil se na Vás. Teď už jen budeme čekat a doufat , že přijímací zkoušky zvládl. Chtěla jsem se zeptat, pokud by měl zase nějaký problém na střední škole, jestli by se mohl na Vás zase obrátit. Já Vám taky moc děkuji.

maminka Tadeáše

Snad poprvé měl vyučující skutečný zájem a čas na to vysvětlit mi chyby, které jsem opakovala celé roky, protože vždy když jsem se dříve zeptala, zda by mi mohl znovu vysvětlit postup, poskytnul mi stejné vysvětlení jako poprvé, které mi nijak nepomohlo a když jsem poznamenala, že tomu stále nerozumím, jestli by mi to nemohl podat srozumitelnější formou, bylo mi řečeno, že mé schopnosti nejsou dostačující, když stále nejsem schopná porozumět a ať na to zkusím přijít sama. Později jsem se zeptala spolužáků, jestli to oni chápou, ale ani oni nerozuměli tomu, co nám učitel říkal. Měli strach se zeptat. Paní učitelka Dostálová s námi jednala přátelsky a poprvé jsem neměla strach přiznat, že něčemu nerozumím. Neměla jsem strach, že odpovím špatně. Chtěla bych, aby se vedení školy dozvědělo, že tento strach zažívají všichni studenti po celou dobu, kdy vyučování probíhá. Pořád. Existují vyjímky. Možná jste přemýšleli proč vám nikdo nikdy neodpovídá na otázky. Proč slyšíte ticho a odpovídají vám vždy ti samí tři, nebo čtyři lidé. To proto, že ostatní mají tak veliký strach z chybné odpovědi, že se rozhodnou to neriskovat. Nemůžete se divit. Já jsem od učitelů slyšela, že jsem hloupá, líná, a neschopná nespočetněkrát, a to jsem na tom dost dobře. Za svůj život jsem se setkala snad jen s pěti učiteli, které jsem nikdy neslyšela říct některému z mých spolužáků "ty nic nedokážeš", nebo "ty nic neumíš". Řešením je vytvořit pro žáky prostředí, kde se nebudou zdráhat vyjádřit svůj názor a dělat častěji anonymní hodnocení učitelů.

Marie P., Opava

Dobrý den, paní magistro, moc Vám děkuji za celou tu dobu, kterou jste věnovala mé vnučce Karolíně doučováním matematiky. Všichni v naší rodině jsme si vědomi, že bez Vaší pomoci by Kajka matematiku nezvládla. I když z matematiky nematurovala, známku na vysvědčení si zlepšila. Kajka koncem května odmaturovala. Chtěla se za Vámi zastavit a pochlubit se maturitním vysvědčením. Ještě jednou Vám moc děkuji a přeji krásný zbytek prázdnin.

Milada Vašnovská, Ostrava

2+2 Škola matematiky je skvělé místo se vstřícnými a milými učiteli, kteří mou dceru výborně a úspěšně připravili na přijímací zkoušky na osmileté gymnázium. Zároveň sem syn dochází na doučování chemie, které taktéž nese pozitivní výsledky. Děkuju

Naďa Moyzesová, Ostrava

Paní učitelko, chtěla jsem vám mockrát poděkovat za doučování, hodně mi to pomohlo v matice a jsem za to vděčná. Dnes jsem napsala poslední písemku z matematiky a na vysvědčení to je 2! Takto budu mit poprvé na gymplu vyznamenání.

Natálka

Dobrý den Chtěla bych touto cestou moc poděkovat za kvalitní, trpělivý a empatický přistup v hodinách doučování a přípravy na přijímací zkoušky z matematiky Má dcera je žákyně 9.třídy ZŠ A Hrdličky. Díky trpělivému a vstřícnému přístupu paní učitelky zvládla počítaní zlomků, složitějších rovnic ,geometrii atd. Díky intenzivnímu doučování úterý a čtvrtek – 2 hodiny týdně od ledna do dubna včetně dcera vše pochopila. To co případně nevěděla nebo jí opakovaně dělalo problémy jí paní učitelka trpělivě vysvětlila a dcera mohla jít s klidným svědomím na přijímací zkoušky na střední školu Paní Učitelce patří velký dík za to co pro žáky ve svém věku a volném čase dělá a pro mně je vzorem – ne jen žáci ale i mladší kolegové se od ní mají hodně co učit

Nečesaná Gabriela

Neocenitelná pomoc v matematice, výkladu a pochopení příkladů, zadání atd., kdy já jako rodič bych nezvládla. Moc se mi líbil projev lektora, že využíval tabuli, gestikulace rukama, bylo to takové akční, plné energie a to ty děti při online výukách potřebují. Trošku se i probrat. Škoda, že takto nefunguje všude.

Přípravný kurz k přijímacím zkouškám

Velmi děkuji za naprosto profesionální a lidský přístup při doučování mé dcery. Díky Vám a jejímu aktivnímu přístupu byla schopna úspěšně zvládnout středoškolskou matematiku. Vřele doporučuji.

Táňa Valošková

Terezka se ve čtvrtek zúčastnila školního kola pythagoriády, jako jediná čtvrtačka mezi dětmi z pátých ročníků. Získala 14 bodů z 15 a byla první v dané kategorii

Terezka s maminkou

Dobrý den, chtěl bych poděkovat za pomoc s přípravou na přijímačky. Paní učitelka z matematiky byla skvělá, za rok mě připravila na přijímací zkoušky. Na gymnázium jsem se bezpečně dostal. (na 10. místě) Paní učitelka z češtiny byla taktéž výborná, test z ČJ. jsem dokončil s velkou časovou rezervou. Oběma moc děkuji za skvělou přípravu na přijímací zkoušky a pokud budu v budoucnu potřebovat něco doučit, určitě se na ně obrátím znova.

Vojta Tomek

Kontaktní formulář

Napište nám, s čím vám můžeme pomoci a my se postaráme.

povinné položky

Kontaktní formulář

Napište nám, s čím vám můžeme pomoci a my se postaráme.

povinné položky