Radost z učení pod stromeček

Vánoční dárkové poukazy pro radost z učení
17.11.2020

Současné období nepřeje příliš vzdělávání a zvláště příprava na příjímací zkoušky a k maturitě je nyní ztížená. V naši nabídce jsme připravili Dárkové poukazy s překvapením. Darujete nejen originální zážitkový dárek, ale také šanci na lepší budoucnost.

První pololetí letošního školního roku je náročné pro učitele, děti i rodiče. Zvlášť nepříznivé je však pro ty, kteří musí vykonat v druhém pololetí zkoušky, které rozhodnou o jejich budoucnosti. Jsou to žáci a studenti, kteří budou konat přijímací zkoušky nebo maturitu.


Již druhá půlka minulého školního roku znamenala ve většině škol redukci učiva a jeho přesun do dalšího ročníku. Následující vývoj však skluz v probrané látce ještě prohloubil.  Vzdálenější problém přestavuje fakt, že dobře nezvládnuté učivo zapříčíní problémy v dalším studiu. 

Velká část zodpovědnosti za vzdělání přešla ze školy na rodiče. Oni nyní musí zajistit, aby žáci a studenti plnili úkoly zadané učiteli a případně vysvětlovat, co nebylo pochopeno v on-line výuce. Navíc přijímačkáři a maturanti by zároveň měli opakovat a upevňovat učivo minulých ročníků v rámci přípravy k přijímáčkám nebo k maturitě.

Jednou s možností, jak překonat toto těžké období a problémy s učením, je využít profesionální pomoc. Nyní máte možnost darovat naše lekce ve formě Dárkového poukazu. Pro vánoční období jsme připravili speciální zvýhodněné balíčky s překvapením. Darujete tak nejen originální zážitkový dárek, ale také radost z učení a šanci na skvělou budoucnost.

Celou naši nabídku  Dárkových poukazů najdete na našich www stránkách https://www.2plus2matematika.cz/doucovani/darkove-poukazy/.