Reference

 • Dobrý den, paní magistro,

  moc Vám děkuji za celou tu dobu, kterou jste věnovala mé vnučce Karolíně doučováním matematiky. Všichni v naší rodině jsme si vědomi, že bez Vaší pomoci by Kajka matematiku nezvládla. I když z matematiky nematurovala, známku na vysvědčení si zlepšila.

  Kajka koncem května odmaturovala. Chtěla se za Vámi zastavit a pochlubit se maturitním vysvědčením.
  Ještě jednou Vám moc děkuji a přeji krásný zbytek prázdnin.
  srpen, 2018

  — Milada Vašnovská

  Dobrý den, paní Koubková,

  Terezka se ve čtvrtek zúčastnila školního kola pythagoriády, jako jediná čtvrtačka mezi dětmi z pátých ročníků. Získala 14 bodů z 15 a byla první v dané kategorii 🙂

  Moc Vás zdravíme.

  Terezka s maminkou
  červen, 2018

  — Terezka s maminkou

  2+2 Škola matematiky je skvělé místo se vstřícnými a milými učiteli, kteří mou dceru výborně a úspěšně připravili na přijímací zkoušky na osmileté gymnázium. Zároveň sem syn dochází na doučování chemie, které taktéž nese pozitivní výsledky. Děkuju
  květen 2018

  — Naďa Moyzesová

  Velmi děkuji za naprosto profesionální a lidský přístup při doučování mé dcery. Díky Vám a jejímu aktivnímu přístupu byla schopna úspěšně zvládnout středoškolskou matematiku. Vřele doporučuji.
  leden, 2018

  — Táňa Valošková

  Paní učitelko, chtěla jsem vám mockrát poděkovat za doučování, hodně mi to pomohlo v matice a jsem za to vděčná. Dnes jsem napsala poslední písemku z matematiky a na vysvědčení to je 2! Takto budu mit poprvé na gymplu vyznamenání.
  červen 2017

  — Natálka