Reference

 • Dobrý den, paní Koubková,

  Terezka se ve čtvrtek zúčastnila školního kola Pythagoriády, jako jediná čtvrtačka mezi dětmi z pátých ročníků. Získala 14 bodů z 15 a byla první v dané kategorii 🙂

  Moc Vás zdravíme.

  — Terezka s maminkou, duben 2018

  Děkuji za veškerou pomoc a přípravu našeho syna z matematiky, na pololetním vysvědčení bude mít historickou jedničku. Ještě jednou moc děkuji.

  — Táňa S., Ostrava leden 2018

  2+2 Škola matematiky má velmi milé vyučující,kteří jsou schopni okamžitě přizpůsobit výuku a potřeby žáka.Velmi aktivně a rychle reagují na jakékoliv požadavky.Spolupracujeme už delší dobu,měli jsme velké štěstí,že jsme se o této škole dozvěděli. Všem mohu doporučit

  — Andrea Vonsová, Ostrava, leden 2018

  Dobrý večer, znovu a z velkým DÍKY posílám tuto zprávu.Prověrka na zlomky dnes za 2 a jenom díky Paní učitelce, která se Vojtovi věnuje 🙂.Velké díky za to, že 2+2 existuje.

  — Jana M. Frýdek - Místek, prosinec 2017

  Dobrý den, paní magistro,

  vnučka Karolína si na vysvědčení zlepšila známku z matematiky, za což Vám strašně moc děkuji.

  Vím, že to s Kajkou nemáte lehké, o to víc si Vaší trpělivosti vážím a doufám, že i v příštím školním roce bude moci k Vám na doučování chodit.

  Přeji Vám krásně prožité prázdniny.

  — Milada Vašnovská, Ostrava, červen 2017

  Perfektni pristup k detem, usmevava pani ucitelka, super hry a pokusy na logicke mysleni. Doporucujeme �

  — Alice Bolfová, leden 2018

   Velmi děkuji za naprosto profesionální a lidský přístup při doučování mé dcery. Díky Vám a jejímu aktivnímu přístupu byla schopna úspěšně zvládnout středoškolskou matematiku. Vřele doporučuji.

   — Táňa Valošková, červen 2015

   Dobrý den paní Koubková,
   minulý týden byla jak Dorka tak Janek na poslední matice a angličtině. Chtěla bych poděkovat za práci obou lektorek. Přeji pěkné prázdninové měsíce a na začátku školního roku bych se ráda ozvala a domluvila na na další spolupráci.

   — Šárka Šamánková, Ostrava, červen 2017

   tak bych Vám chtěl moc poděkovat. Nebýt Vás, tak asi z té matiky propadnu, takhle jsem to nakonec dotáhl na krásnou trojku a pololetní písemku jsem napsal, jako jeden z nejlepších. V příštím školním roce se na Vás opět obrátím, protože jsem byl s vašim přístupem k mě moc spokojený.

   — Michal. Gabor, Ostrava

   Chci moc poděkovat, dcera byla u Vás na matematice pouze 4x a od té doby nedostala horší známku než dvojku. Z trojky se okamžitě zlepšila a matematika jí nezkazí vysvědčení. Bude mít jen dvě dvojky. To, ale nebylo z mé strany hlavní cíl. Není v matematice ztracená. Děkuji s pozdravem Ďulová

   — Pavlína Ďulová, Ostrava 2017

   Paní učitelko, chtěla jsem vám mockrát poděkovat za doučování, hodně mi to pomohlo v matice a jsem za to vděčná. Dnes jsem napsala poslední písemku z matematiky a na vysvědčení to je 2! Takto budu mit poprvé na gymplu vyznamenání.

   — Nathaly Al-Awa, Ostrava