Reference

 • Chci moc poděkovat, dcera byla u Vás na matematice pouze 4x a od té doby nedostala horší známku než dvojku. Z trojky se okamžitě zlepšila a matematika jí nezkazí vysvědčení. Bude mít jen dvě dvojky. To, ale nebylo z mé strany hlavní cíl. Není v matematice ztracená.

  — Pavlína D, Ostrava, červen 2017

  Vnučka Karolína si na vysvědčení zlepšila známku z matematiky, za což Vám strašně moc děkuji.

  Vím, že to s Kajkou nemáte lehké, o to víc si Vaší trpělivosti vážím a doufám, že i v příštím školním roce bude moci k Vám na doučování chodit.

  Přeji Vám krásně prožité prázdniny.

  — Milada V., Ostrava, červen 2017

  paní učitelko, chtěla jsem vám mockrát poděkovat za doučování, hodně mi to pomohlo v matice a jsem za to vděčná. Dnes jsem napsala poslední písemku z matematiky a na vysvědčení to je 2! Takto budu mit poprvé na gymplu vyznamenání.
  Příští rok budu určitě zase chodit. Ozvu se po prázdninách.
  Přeji vám krásné prázdniny, užijte si je na plno!

  — Nathaly Al-Awa, Ostrava červen 2017

  Dobrý den, tak bych Vám chtěl moc poděkovat. Nebýt Vás, tak asi z té matiky propadnu, takhle jsem to nakonec dotáhl na krásnou trojku a pololetní písemku jsem napsal, jako jeden z nejlepších. V příštím školním roce se na Vás opět obrátím, protože jsem byl s vašim přístupem k mě moc spokojený.

  — Michal G.. červen 2017

  Minulý týden byla jak Dorka tak Janek na poslední matice a angličtině. Chtěla bych poděkovat za práci obou lektorek. Přeji pěkné prázdninové měsíce a na začátku školního roku bych se ráda ozvala a domluvila na na další spolupráci.

  — Šárka Š., Ostrava, šerven 2017

  Chtěla bych touto cestou poděkovat všem, kteří připravili mého syna Ondřeje k přijímací zkoušce (matematika, český jazyk) na střední školu – uspěl, za což Vám velké díky. Pro skvělý přístup, stálou spokojenost chce syn i nadále docházet na hodiny matematiky a anglického jazyka. Děkujeme, že „JSTE“, můžeme každému „školu 2plus2 matematika“ doporučit.

  — Kateřina Navalaná, Ostrava květen 2017

  Přestože moje mamka i babička jsou učitelky matematiky, pro mě je matematika jedno velké utrpení.Už od základní školy jsem s matematikou bojovala a s přechodem na střední školu  bylo jasné, že potřebuji pomoc. Mamka ani babička na mě neměly nervy a proto mi mamka našla Školu matematiky 2+2. Postupně mě matika začal trošku více bavit a havně jsem se na doučování těšila! Líbil se mi individuální přístup k žákům a celková atmosféra Původně jsem byla na mamku naštvaná, že mě přihlásila, ale teď po dvou letech si nedokážu představit, že už nebudu chodit a pravidelně vídat své oblíbené učitele. 

  — Kristýna K., Ostrava, květen 2016