Reference

 • Dobrý den,

  prosím, jako každým rokem o přihlášení našeho syna na doučování matematiky 1x týdně. Jednalo by se o úterý v 15:10hod, s ohledem na jejich vyučování na Wichterle gymnáziu – mají každý den 8 hod tj. do 15:00hod.

  Předem děkuji a zároveň Vám i všem kolegyním děkujeme za jeho doučování v minulem školním roce, syn měl z matematiky za 1 jak na pololetí, tak na konci roku.

  Děkujeme a přejeme hodně sil a úspěchů ve vaši záslužné práci.

  Taťána S., září 2018

 • Moc děkuji za skvělé doučování. prošla jsem s 20b, mohlo to být lepší, ale dělala jsem moje „koncové chybičky“ a přiklady byly zase škaredé…. ještě jednou moc děkuji.
  Anička Kostilníková, září 2018

 • Skvělé místo i učitelé.. Naprostá spokojenost.. O 2 stupně zlepšení známky..😊
  Martina Langrová, září 2018 na FB

 • Dobrý den, paní magistro,

  moc Vám děkuji za celou tu dobu, kterou jste věnovala mé vnučce Karolíně doučováním matematiky. Všichni v naší rodině jsme si vědomi, že bez Vaší pomoci by Kajka matematiku nezvládla. I když z matematiky nematurovala, známku na vysvědčení si zlepšila.

  Kajka koncem května odmaturovala. Chtěla se za Vámi zastavit a pochlubit se maturitním vysvědčením.
  Ještě jednou Vám moc děkuji a přeji krásný zbytek prázdnin.
  srpen, 2018

  — Milada Vašnovská

  Dobrý den, paní Koubková,

  Terezka se ve čtvrtek zúčastnila školního kola pythagoriády, jako jediná čtvrtačka mezi dětmi z pátých ročníků. Získala 14 bodů z 15 a byla první v dané kategorii 🙂

  Moc Vás zdravíme.

  Terezka s maminkou
  červen, 2018

  — Terezka s maminkou

  2+2 Škola matematiky je skvělé místo se vstřícnými a milými učiteli, kteří mou dceru výborně a úspěšně připravili na přijímací zkoušky na osmileté gymnázium. Zároveň sem syn dochází na doučování chemie, které taktéž nese pozitivní výsledky. Děkuju
  květen 2018

  — Naďa Moyzesová

  Velmi děkuji za naprosto profesionální a lidský přístup při doučování mé dcery. Díky Vám a jejímu aktivnímu přístupu byla schopna úspěšně zvládnout středoškolskou matematiku. Vřele doporučuji.
  leden, 2018

  — Táňa Valošková

  Paní učitelko, chtěla jsem vám mockrát poděkovat za doučování, hodně mi to pomohlo v matice a jsem za to vděčná. Dnes jsem napsala poslední písemku z matematiky a na vysvědčení to je 2! Takto budu mit poprvé na gymplu vyznamenání.
  červen 2017

  — Natálka

  Dobrý den paní Koubková,

  na základě naší spokojenosti zasílám následující poděkování (souhlasím s možností vložení na Vaše internetové stránky):

  Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat všem, kteří připravili mého syna Ondřeje k přijímací zkoušce (matematika, český jazyk) na střední školu – uspěl, za což Vám velké díky. Pro skvělý přístup, stálou spokojenost chce syn i nadále docházet na hodiny matematiky a anglického jazyka. Děkujeme, že „JSTE“, můžeme každému „školu 2plus2 matematika“ doporučit.

  V Ostravě dne 9.5.2017, Kateřina Navalaná