Hledáme spolupracovníky - učitelé, lektory i franchizanty

Kdo jsme?

Patříme k mezinárodní síti 2+2 škola matematiky. V České republice působíme od roku 2014.Dohromady je nás na 15 pobočkách kolem 250+. Naši vášni je učení. Tvoříme materiály, točíme videa a hlavně pořád hledáme nejlepší způsoby, jak předávat radost z učení.

Koho hledáme?

LEKTORY pro naše žáky

Chcete pracovat s dětmi a mladými lidmi? Ovládáte dobře svůj obor? Jste komunikativní, spolehliví a zodpovědní?

Pokud jste navíc bezúhonní a máte minimálně ukončené středoškolské vzdělání pošlete svůj životopis na info@2plus2matematika.cz.

Máme pro vás smyskkuplnou práci na DPP v dobrém kolektivu a příjemném prostředí, s možnost zvolit si počet odpracovaných hodin a dobrým finančním ohodnocením.

Dále hledáme

Kolegy FRANCHISANTY

Pokud se Vám líbí, co děláme a chcete mít vlastní pobočku 2+2 školy matematiky ve vašem městě. Můžete se k nám připojit jako franchisant.

Získáte naši podporu a podělíme se o naše know how, www,  dáme k dispozici náš informační systém a online platformu, marketingové a výukové materiály a mnoho dalšího.

Od vás čekáme, že máte chuť pracovat a rozvíjet se a počáteční kapitál na rozjezd vlastního podnikání. Zkušenosti s výukou jsou přínosem nikoliv však podmínkou.

Napište nám na info@2plus2matematika.cz.

Kontaktní formulář

Napište nám, s čím vám můžeme pomoci a my se postaráme.

povinné položky